Rubrika Úpice

ÚPICE – Poslední dubnová neděle po zimě prověřila fyzičku cyklistů všech generací

04. 05. 2012

výsledky Ratibořický MTB maratón

120429_ratiborice_tymy [pdf] 61kB

48 km jednotlivci[html] | [ods] | [xls] | [csv]| [print]| [pdf]
48 km tandemy[html] | [ods] | [xls] | [csv]| [print]| [pdf]
Z18 |Z |Z40 |M18 |M20 |M30 |M40 |M50 |M60 |ALL

Havlovice - Úpice [CZ] 29.04.2012 12:02 48 km jednotlivci

rank#raceryearteamfinishdelay
11M30472Jan Hruška1975Toyota Dolák MTB01:29:21.300:00:00
22M30442Stanislav Hejduk1977Madeta Fitness01:32:17.600:02:56
33M30444Petr Dlask1976Madeta Fitness01:32:1800:02:56
41M20505Michal Kaněra1986Ghost-moje kolo01:34:01.300:04:40
52M20495Martin Splítek1988ALPINE PRO-AUTHOR TEAM01:34:35.100:05:13
61M18446Tomáš Kalojíros1994HNěvčeves01:37:19.100:07:57
73M20410Marcel Sládek1986Ghost - mojekolo.cz01:37:19.700:07:58
84M30360Roman Šťastný1979Rockmachine-Cyklomax01:37:22.600:08:01
94M20492Jakub Šilar1989Žamberk01:37:24.400:08:03
105M202Ondřej Mikule1988cyklo ski J. Žitník01:37:28.100:08:06
111M4011Tomas Čada1964Redpoint Pearl Izumi01:38:48.100:09:26
125M30462Otakar Kobr1974Merida team01:38:51.100:09:29
132M40408Jiří Míl1966JMC Sport Klub01:38:51.300:09:30
146M309Miloš Janků1978Carla.kupkolo.cz01:38:55.200:09:33
157M304Petr Pilnáček1982HSK - cycling team01:38:59.800:09:38
166M205Jaromír Lecnar1983GIANT Pitrs bikes01:39:47.700:10:26
172M18478Vašek Vomáčko ml.1995Remerx - Merida Team Kolín01:40:11.600:10:50
183M187Jan Podstata1994GIANT Pitrs bikes01:40:12.900:10:51
197M20451Jaroslav Hartman1992HSK - Cycling01:40:13.800:10:52
204M18417Dominik Sádlo1995-01:40:13.800:10:52
218M306Daniel Polman1979lidé&HORY Duratec01:40:33.200:11:11
223M40412Luboš Toman1969Carla.kupkolo.cz01:40:41.300:11:20
239M30253Marek Müller1976KAH sport Vrchlabí01:41:08.600:11:47
248M20493Ondřej Pína1984Axit doldy racing01:41:14.400:11:53
2510M3013Tomáš Sulzbacher1979GIANT Pitrs bikes01:42:15.700:12:54
269M20373Libor Tuček1992Kutná Hora01:42:19.500:12:58
2710M203Martin Chutný1991HSK - cycling team01:42:31.100:13:09
2811M2021Jaroslav Voceďálek1987Prolog Bike Trutnov01:42:32.200:13:10
291M501Michal Demjanovič1960Redpoint Pearl Izumi01:42:35.600:13:14
3012M20468Michal Kubíček1984Cyklo ski J. Žitník01:42:39.800:13:18
3111M30416František Žilák1981GHOST - MOJEKOLO01:43:12.700:13:51
3212M30443Ladislav Fabišovský1981Madeta Fitness01:43:15.900:13:54
3313M208Tomáš Tichý1984I-TRENINK01:44:05.400:14:44
3414M20402Petr Adámek1993Apache Loko Trutnov01:44:2100:14:59
3513M30372Lukáš Tříska1977Merida Biking Team01:44:2300:15:01
364M40407Štěpán Karban1971amok-reklama.cz01:44:34.300:15:13
375M40421Jan Slavíček1969Remerx Merida Team Kolín01:45:21.900:16:00
3814M30276Jiří Pazdera1976GIANT Pitrs bikes01:45:28.300:16:07
3915M2080Zdeněk Černý1990GIANT Pitrs bikes01:45:59.900:16:38
4015M3018Lukáš Karban1980RONAL CZ01:46:01.200:16:39
4116M30450Jonáš Tichý1973BMC VISSMANN01:46:02.600:16:41
4217M30176Petr Koblížek1979Prostějov01:46:28.600:17:07
4318M30461Radek Sušír1979Evropa 201:46:30.300:17:09
4419M30521Radan Černý1982HADES Team Mikołów01:46:3200:17:10
4516M2090Lukáš Drejsl1986GIANT Pitrs bikes01:46:3200:17:10
4620M3012Aleš Balcar1977Sokol Nové Město nad Metují01:46:34.400:17:13
471Z530Ivana Loubková1980TT Cyklorenova Cvikov01:46:36.600:17:15
4817M20448Michal Štarman1990 01:46:37.500:17:16
4921M30489Martin Kohl1979PELL'S Bike Team Lomnice n. Pop.01:47:0000:17:38
505M18422Eugeniy Titov1995Karo-itera-dinamo team01:47:33.500:18:12
512M50483Richard Vosyka1954Hermann - Irsap01:47:5900:18:37
5222M3028Michal Nehyba1980AxitDoldy01:48:02.800:18:41
533M50131Jiří Holas1958Maraton centrum Jičín01:48:04.300:18:43
5423M30156Petr Javůrek1977DDŠ Horní Maršov01:48:09.300:18:48
5524M30528Jan Kuyttl1978Cycling team sokol Kbely01:48:19.400:18:58
5625M3014Lukáš Hubka1981AxitDoldy01:48:23.100:19:01
5726M3020Jan Melišík1974TE Connectivity01:48:23.800:19:02
5827M30180Michal Kolisko1976Redpoint Pearl Izumi01:48:23.900:19:02
5918M20459Jan Rožek1987TOPESTO01:48:24.800:19:03
6019M20452Radek Šuvada1986BMC Viessmann RT01:48:33.300:19:12
6128M30203Tomáš Kučera1977Hannah01:48:33.300:19:12
622Z420Petra Tlamková1982BMC01:48:56.600:19:35
636M40294Petr Puš1967Rockmachine-Cyklomax01:48:56.800:19:35
647M40463Petr Holub1966Apache Loko Trutnov01:49:22.900:20:01
6520M20102Martin Frencl1990GIANT Pitrs bikes01:49:39.500:20:18
6629M3019Petr Červený1979Cyklo Tony01:49:41.100:20:19
674M50323Jiří Slabý1956Redpoint Pearl Izumi01:49:41.400:20:20
6830M3068Václav Candra1976Planet Toys Cycling01:49:42.400:20:21
696M18524Vít Řehák1994Remerx Merida Kolín01:49:58.400:20:37
7031M3015Jiří Vik1982Prolog Bike Trutnov01:50:38.900:21:17
7121M20158Miroslav Jero1984Prolog Bike Trutnov01:51:07.300:21:46
7222M20379Jakub Václav1989Červený Kostelec01:51:08.600:21:47
7332M30506Pavel Veselý1981cyklotrenink.com01:51:21.100:21:59
7433M30110Jaroslav Hák1978Carla.kupkolo.cz01:51:40.300:22:19
758M40143Richard Hrzán1972Silvini RZ Sport01:51:53.900:22:32
7623M2023Martin Klapal1987Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou01:51:57.800:22:36
7734M3036Karel Slavík1974Apache Loko Trutnov01:51:58.200:22:36
7835M3086David Divíšek1977INS Atelier Náchod01:52:08.200:22:46
797M1825Jan Vetterle1994Apache Loko Trutnov01:52:13.500:22:52
8036M3030Milan Suchomel1975Bikestars Vrchlabí01:52:39.600:23:18
813Z515Zuzana Pirzkallová1993Remerx Merida Team Kolín01:52:43.100:23:21
825M50415Jiří Voňka1954Apache Loko Trutnov01:52:47.600:23:26
836M50195Jiří Krejsar1962GIANT Pitrs bikes01:53:37.200:24:15
844Z531Kateřina Loubková1981TT Czklorenova Cvikov01:53:37.200:24:15
8524M2024Michal Nývlt1983Náchod01:53:48.700:24:27
8625M2052Radek Beneš1985Červený Kostelec01:54:02.400:24:41
8726M20219Josef Mach1988Indoor cycling Lomnice nad Popelkou01:54:06.800:24:45
887M5033Jiří Fulka1960Redpoint Pearl Izumi01:54:11.100:24:49
8937M30471Ondřej Skoupil1980Prostějov01:54:34.700:25:13
9027M2017David Plný1993Merida Biking Team01:55:07.900:25:46
919M40301Tomáš Rohlík1969JKF Jaroměř01:55:14.900:25:53
928M50352Jiří Šlégr1954SK Autorest01:56:32.400:27:11
9338M3027Tomáš Vítek1978GIANT Pitrs bikes01:56:35.200:27:13
945Z278Jitka Pešinová1977Redpoint Pearl Izumi01:56:44.700:27:23
9539M3029Petr Pibyl1977OK MTB Team Pardubice01:57:19.800:27:58
9628M2045Leoš Baroch1991PELL'S Bike Team Lomnice n. Pop.01:57:20.200:27:58
9740M30197Aleš Krpata1978OK MTB Team Pardubice01:57:21.600:28:00
9810M40447Vlastislav Vacek1964Praha 601:57:24.300:28:03
991Z18423Guzel Akhmadullina1994-01:57:32.900:28:11
10041M30109Michal Habr1982AxitDoldy01:57:33.900:28:12
1019M50200Ladislav Kubeček1962Maratonstav Úpice01:57:33.900:28:12
10242M30520Pavel Šturm1974Dvůr Králové n. L.01:57:45.200:28:23
10343M30482Radim Neubauer1977Hermann - Irsap01:57:46.700:28:25
10411M40458Miloslav Špreňar1963AXITPOLDY01:57:51.200:28:29
10544M3053Zdeněk Berka1982ametek hoby team01:57:58.300:28:37
10610M50473Zdeněk Honzera1961Havlovice01:58:14.100:28:52
10745M30529Aleš Verba1978Česká Lípa01:58:1600:28:54
10829M20282Petr Picka1986VŠSK Univerzita Hradec Králové01:58:32.300:29:11
10946M3032Radek Pilnáček1977HSK - cycling team01:58:44.100:29:22
11047M30376Miroslav Uherec1979HOVRCH01:58:54.500:29:33
11112M40431Jaroslav Dlab1969SSC Železný Brod01:58:57.700:29:36
11213M40167Radim Kábrt1971EKG team01:58:58.200:29:36
11348M30487Miroslav Bláha1974EVROPA 201:58:58.200:29:36
11449M30430Eduard Železo1973Jindřichův Hradec01:58:59.400:29:38
11550M30118Daniel Havelka1977ZPA Smart Energy01:59:01.900:29:40
11630M20358Petr Šťásek1983Prolog Bike Trutnov01:59:02.700:29:41
11751M30527Ondřej Eliáš1975Cykloklub Bondl01:59:03.800:29:42
1186Z387Lucie Vlášková1987KELLYS BIKE RANCH TEAM01:59:05.900:29:44
11911M50159Jiří Ježek1962Vrchlabí01:59:07.200:29:45
12052M30139Vladimír Hotárek1977Náchod01:59:16.300:29:55
12114M4057Luboš Binar1966HOBUK01:59:19.600:29:58
12215M4079Martin Černý1964Sokol Nové Město nad Metují01:59:24.400:30:03
12353M3022Petr Kohoutek1975Redpoint Pearl Izumi01:59:35.100:30:13
12454M30357Marek Šroll1978KOBRI.CZ01:59:3800:30:16
12555M30209Tomasz Lach1982Ametek factory racing02:00:3300:31:11
12616M40137Tomáš Horký1968Zámečnictví-Horký Trutnov02:00:55.900:31:34
12756M3026Radek Marek1978Carla.kupkolo.cz02:00:57.300:31:36
12812M50512Luboš Doležal1954AxitDoldy02:00:58.800:31:37
12957M30226Zdeněk Malý1974Nové Město nad Metují02:01:0900:31:47
13031M2077Jakub Čejka1985Factor Bike Team02:01:09.400:31:48
13117M40484Radek Kyml1970Praha 902:01:09.700:31:48
13258M30119Petr Háze1977Česká Skalice02:01:1000:31:48
13359M30150Martin Ilšner1977Náchod02:01:30.600:32:09
13418M4084Radek Čipera1964RADVANICE02:01:41.700:32:20
13513M50293Josef Pultr1957Sokol Nové Město nad Metují02:01:43.900:32:22
13632M20125Tomáš Hlína1985Uran Bike Team Příbram o.s.02:01:47.900:32:26
13760M30383Ludek Vigner1981Mnichovo Hradiště02:02:01.500:32:40
13819M40173Jindřich Knížek1968C.B.T. DINGO Šlotava02:02:01.900:32:40
13933M20157Petr Jelínek1986BAKAKO Nová Paka02:02:20.500:32:59
14061M30164Aleš Kábrt1973Úpice02:02:35.200:33:13
14120M40364Pavel Šťovíček1970Continental sport club02:02:35.900:33:14
14221M40409Rudolf Nosek1970TOPESTO02:02:49.700:33:28
14322M40332Dušan Staněk1970BEMANIAX02:02:55.600:33:34
14423M40474Zdeněk Švarc1964 02:03:3300:34:11
14562M30518Ivar Ječný1974Sokol Veltěž02:03:3300:34:11
14624M40465David Gracík1969Hradec Králové02:03:46.600:34:25
1471Z4066Leona Bušková1972TOYOTA Dolák MTB tým02:03:50.500:34:29
14814M50390Mirek Vodička1960AxitDoldy02:03:50.700:34:29
14925M4097Jirka Elich1964Apache Loko Trutnov02:03:53.400:34:32
15063M30189Lukáš Koutský1978GIANT Pitrs bikes02:03:54.900:34:33
1512Z18424Alexandra Aldakushkina1995Karo-itera-dinamo team02:03:55.200:34:33
15264M30105Alan Gavel1977Hradec Králové02:03:57.500:34:36
15315M50247Stanislav Mládek1954CYKLO PROFI02:04:0100:34:39
15434M20532Dan Chalupa1989Veslaři Bohemians02:04:08.400:34:47
1552Z4060Lucie Blažková1970Carla.kupkolo.cz02:04:08.400:34:47
15665M30181Robert Koníř1974border guards02:04:20.500:34:59
15726M40190Tondes Koutský1972Náchod02:04:43.600:35:22
15827M40121Pavel Hemelík1967Rockmachine-Cyklomax02:04:4700:35:25
15928M40299Marek Rauchfuss1969REVITBUILD s.r.o.02:04:48.500:35:27
16066M30320Martin Skála1977Prolog Bike Trutnov02:04:56.600:35:35
16135M20230Šilhán Martin1985Ametek factory racing02:05:07.400:35:46
16229M40214Martin Lorenc1970L&M bike team02:05:11.500:35:50
16330M40381Aleš Vaníček1968Žacléř02:05:20.300:35:59
1647Z534Aneta Pražáková1987Lomnice nad Popelkou02:05:22.500:36:01
16531M40440Pavel Hrneček1971Pivovar Tambor02:05:28.900:36:07
16667M30361Josef Štencl1974Hronov02:05:32.300:36:11
1671M60160Jaroslav Jiranek1948žernov02:05:33.800:36:12
16832M40396Petr Zadina1968Havlíčkův Brod02:05:35.100:36:13
16936M20258Tomáš Novák1990HOVRCH02:05:35.100:36:13
17068M30127Ondřej Hofman1979Prolog Bike Trutnov02:05:36.900:36:15
171132242Miroslav Michálek1980Praha 902:05:38.400:36:17
17269M30144Aleš Hříbal1979Třebechovice pod Orebem02:05:40.100:36:18
17333M40114Jiří Hanuš1972AxitDoldy02:05:43.100:36:21
17470M3035Miloš Bujárek1979Continental sport club02:05:50.600:36:29
17516M50386Miroslav Vlach1960Valký Dřevíč02:05:5200:36:30
17671M30498Pavel Šimek1980Aquavit Trutnov02:05:5500:36:33
17737M20179Pavel Kolda1990BAKAKO Nová Paka02:06:45.900:37:24
17817M50254Radim Nechanicky1955HARRACHOV02:06:46.100:37:24
17972M30397Lukáš Závodní1979Týniště nad Orlicí02:06:46.200:37:24
18073M30485Tomáš Kulíček1974Náchod02:06:47.400:37:26
18174M30445Vít Mráz1974 02:06:48.900:37:27
18234M40223Zdeněk Málek1967REVITBUILD s.r.o.02:06:51.700:37:30
1838M18130Tomaš Holán1996Lomnice nad Popelkou02:06:53.500:37:32
18435M40391Jiří Vokoun1972CZECH EIRETEAM02:06:54.700:37:33
1852M60232Petr Matoušek1950Cyklomat Žacléř02:06:58.300:37:37
18675M30123David Hepner1976Slavia Hradec Králové02:07:26.400:38:05
18736M40341Jiří Svoboda1966Praha 502:07:52.300:38:31
18876M30196Vladimír Kročil1974Ádrteam02:08:03.900:38:42
18937M4063Vítězslav Brož1970Hostinné02:08:05.700:38:44
19038M40218Milan Luňák1966Hradec Králové02:08:07.800:38:46
19177M30275Tomáš Pazdera1981Pardubice02:08:14.800:38:53
19278M30404Pavel Chemišinec1979Ovoce - Zelenina Lázně Bělohrad-Chemišinec02:08:15.900:38:54
19379M30129Jiří HOLAJ1982CYKLO SKI Žitník02:08:18.200:38:56
1949M1858Jakub Binar1997GIANT Pitrs bikes02:08:21.500:39:00
19539M40124Milan Hlavatý1972Červený Kostelec02:08:35.800:39:14
19640M40267Karel Ondráček1969Hořice02:08:39.300:39:18
1978Z413Monika Tučková1993GIANT Pitrs bikes02:08:42.100:39:20
19880M30249Pavel Morávek1976RENOVA RACE TEAM02:08:58.800:39:37
19981M30321Tomáš Grof1976JF MTB Chrudim02:08:59.700:39:38
20038M20262Jan Novotný1986Lomnice nad Popelkou02:09:18.900:39:57
20139M20205Tomáš Kudrnáč1989Maraton centrum Jičín02:09:19.800:39:58
2029Z405Jana Chocholoušková1976Jablonec nad Nisou02:09:25.400:40:04
20341M4061Zdeněk Borůvka1965Broumov02:09:35.200:40:13
20482M30100Jiri Flegr1975Nove Mesto nad Metuji02:10:01.800:40:40
20518M50327Libor Smola1962ZPA Smart Energy02:10:05.200:40:43
20683M30355Pavel Šretr1976Růža Bike Velký Dřevíč02:10:06.700:40:45
20710Z356Lucie Šritrová1991Prolog Bike Trutnov02:10:06.800:40:45
20840M20192Lukáš Král1989ametek hoby team02:10:08.900:40:47
20942M40385Jiří Vízner1972SK BON SERVIS Trutnov02:10:18.800:40:57
21084M30138Jiří Hořeňovský1982Mont Blanc MTB02:10:2300:41:01
21141M2064Daniel Buchar1983Police n. Met.02:10:25.100:41:03
21243M40392Josef Vondráček1970Heřmanův Městec02:10:32.800:41:11
21342M20289Petr Prislinger1984Náchod02:10:33.900:41:12
2143M60400Šlechtislav Žalský1942Apache Loko Trutnov02:10:35.200:41:13
21510M18141Václav Hrubý1995KAH sport Vrchlabí02:10:37.800:41:16
21644M40270Václav Panoch1969CYKLO TJ PÍSEČNÁ02:10:43.800:41:22
21745M40441Radek Dyntar1972EMA02:10:46.800:41:25
21819M50297Jaroslav Rachota1959Jičín02:11:02.100:41:40
21946M40154Jindřich Januš1964EKG team02:11:38.100:42:16
22043M20194Jan Kratochvíl1990Žamberk02:11:53.500:42:32
22185M30311Petr Sáblík1979border guards02:11:57.700:42:36
22247M40296Petr Radonský1966TE Connectivity02:11:5900:42:37
22348M40239Václav Mervart1970TriClub Dobruška02:12:05.900:42:44
22486M30211Jan Leugner1974HOVRCH02:12:05.900:42:44
22520M50418Jindřich Bureš1953Apache BP. Lumen Úpice02:12:10.800:42:49
22644M20309Karel Řehák1990http://www.neddy.eu02:12:13.700:42:52
22787M30146Lukáš Hýbl1975Praha 802:12:23.500:43:02
22888M3067Milan Cach1979Hradec Králové02:12:24.300:43:03
22989M3078Lukáš Černý1974border guards02:12:31.900:43:10
23049M40285Jiří Plocek1963Kostelec nad Orlicí02:12:34.900:43:13
23121M50525Josef Vanta1962SK Hronov02:12:44.700:43:23
23222M50374Jaroslav Tylš1953Rtyně v Podkrkonoší02:13:10.600:43:49
23390M30303Pavel Rudiš1976Praha 18 - Letňany02:13:14.300:43:53
23450M4095Jiří Dvořák1970BEMANIAX02:13:19.400:43:58
23551M40491Martin Blecha1968Mladá Boleslav02:13:37.400:44:16
23691M30466Ondřej Povýšil1978Pec pod Sňežkou02:13:37.400:44:16
23711M18185Filip Kostelecký1995Redpoint Pearl Izumi02:13:39.400:44:18
2383Z40399Jana Žáčková1967p.Olovnice02:13:4000:44:18
23952M40220Martin Mach1970Sokol Nové Město nad Metují02:13:40.100:44:18
24053M40467Richard Kolda1969Kolokolda02:13:40.700:44:19
24154M4049PAVEL BARTŮNĚK1970TRUTNOV02:13:48.100:44:26
24223M50140Jan Hovorka1959DLNK TEAM - THE BEST OF02:13:49.300:44:28
24392M3076Jiří Čechura1976ŠNECI Náchod02:14:16.700:44:55
24493M3062Jan Brandejs1982Hradec Králové02:14:21.600:45:00
24511Z411Barbora Strnadová1982border guards02:14:22.200:45:00
24624M5054Arnošt Bernard1961TJ Lázně Bělohrad02:14:24.400:45:03
24794M30328Mira Smrček1978SPORT Hotárek s.r.o., AUTO Hotárek s.r.o.02:14:27.700:45:06
24812Z339Linda Svatoňová1984Hradec Králové02:14:32.400:45:11
24955M4094Michal Dušek1970Pardubice, Živanice02:14:40.300:45:19
25045M2074Pavel Čech1984Happy bike team02:14:45.800:45:24
25195M30457Jan Mareček1981MTB NewHK02:14:48.700:45:27
25213Z69Hedvika Candrová1975Planet Toys Cycling02:14:56.600:45:35
25396M30308Martin Ryšavý1975Trutnov02:15:02.500:45:41
25446M20509Jiří Doležal1986Machov02:15:07.100:45:45
25597M3055Pavel Umlauf1973MTB Mokador02:15:10.300:45:49
25647M20384Ladislav Vitvar1987Pilníkov02:15:10.300:45:49
25798M30490Tomáš Dražek1975Hradec Králové02:15:18.500:45:57
25856M40326Petr Slavík1966NOPEK Bike Team02:15:19.900:45:58
25999M30233Josef Matoušek1979Hradec Králové02:15:2200:46:00
26025M5059Jaroslav Bitnar1958Horni Drevic02:15:24.300:46:03
26148M20439Jakub Svoboda1987 02:15:28.200:46:06
26257M40375Milan Tyrychtr1964Kněžnice02:15:4600:46:24
263100M30225Jan Malinský1979ZPA Smart Energy02:16:11.100:46:49
264101M30403Tomáš Gotvald1980Hannah02:16:17.300:46:56
26558M40306Aleš Růžička1970CZECH EIRETEAM02:16:26.200:47:04
266102M30286Pavel Pokorný1977Prolog Bike Trutnov02:16:28.700:47:07
267103M3037Jan Abrt1976CykloFIT Liberec MTB TEAM02:16:31.400:47:10
268104M30312Radovan Sadílek1978ZPA Smart Energy02:16:39.300:47:18
269105M30519Eduard Krug1974Nové Město nad Metují02:16:43.700:47:22
270106M30398Libor Zítko1980Česká Skalice02:16:43.700:47:22
271107M30337Jiří Stuchlík1978TJ Ski Rudník02:17:07.800:47:46
27249M20126Luboš Hnik1983DLNK TEAM - THE BEST OF02:17:1300:47:51
27350M20174Jindřich Knížek1991C.B.T. DINGO Šlotava02:17:13.800:47:52
274108M30325Josef Slavík1976Vrchlabí02:17:16.500:47:55
27559M40517Pavel Mišoň1969Sokol Veltěž02:17:3200:48:10
276109M3051Otmar Benda1973OK MTB Team Pardubice02:17:33.600:48:12
277110M30369Jiří Tomeš1980Votice02:17:34.600:48:13
278111M30295Václav Rada1974Trutnov02:17:36.200:48:14
27960M40378Oldřich Vacek1966HOBUK02:17:3700:48:15
280112M30536Martin Kráčalík1982Seven Days02:17:40.500:48:19
281113M3065Jaroslav Bureš1976Nové Lesy02:17:41.100:48:19
282114M30290Rudolf Procházka1978Rudník02:17:42.100:48:20
28351M2071Petr Celba1986Úpice02:17:43.100:48:21
284115M30349Pavel Šimon1980Dragon Team02:17:50.400:48:29
285116M3042Jaroslav Aster1981Trutnov02:18:11.500:48:50
286117M30428Tomáš Kincl1979Č. Kostelec02:18:4400:49:22
287118M30212David Línek1974DLNK dream team02:18:54.800:49:33
28861M40510Michael Kadeřávek1971 02:19:08.500:49:47
289119M3010Martin Laštůvka1980Cyklo Tony02:19:13.500:49:52
290120M3092Aleš Duraj1978Chrudim02:19:1800:49:56
29112M18514Martin Hrabal1994Carla.kupkolo.cz02:19:18.900:49:57
29226M50522Ladislav Hruška1956Červený Kostelec02:19:19.900:49:58
29362M40183Tomáš Kopecký1965Chrudim02:19:21.600:50:00
29414Z538Zdeňka Vejnarová1981Odlo-Bodlo02:19:24.400:50:03
29515Z537Alice Bečvářová1990Liberec Ostašov02:19:25.300:50:04
29663M40469Ladislav Maroul1968alpine pro02:19:25.500:50:04
29764M40113Tomáš Hank1971KAH sport Vrchlabí02:19:26.100:50:04
29827M50145Miloš Hubka1958AxitDoldy02:19:27.400:50:06
299121M30244Aleš Mikula1973ZPA Smart Energy02:19:59.400:50:38
30065M4044Leoš Baroch1967CYKLO SKI Žitník02:20:00.900:50:39
30166M40186Jiří Košťál1970Cyklo Ski Team Žacléř02:20:03.100:50:41
30228M50516Tomáš Marx1961Hradec Králové02:20:05.800:50:44
303122M30535Miroslav Nývlt1980HCT02:20:07.200:50:45
30413M18354David Šourek1995RONAL CZ02:20:07.200:50:45
30552M20507Ondřej Mateňa1984Náchod02:20:07.600:50:46
30616Z122Markéta Hemelíková1973Rockmachine-Cyklomax02:20:08.800:50:47
30767M40388Ivan Vlček1965Ametek factory racing02:20:10.700:50:49
30868M40251Petr Mraček1963Trutnov02:20:1100:50:49
30969M40277Zdeněk Pěchouček1969BAKAKO Nová Paka02:20:11.200:50:49
31029M5099Vladimír Flegl1960Hajnice02:20:12.300:50:51
311123M30542Petr Steiner1973Vysokov02:20:14.800:50:53
312124M30346Pavel Szumowski1973VF MTB Chrudim02:20:39.300:51:18
31370M40229Jiří Marek1972REVITBUILD s.r.o.02:20:39.700:51:18
314125M30499Luboš Zaplatílek1977Horal bike team02:21:11.100:51:49
315126M30133Petr Holomek1973ŠNECI Náchod02:21:13.700:51:52
31671M40460Roman Sklenář1964Hořice02:21:52.800:52:31
31717Z366Katka Švihová1978Prolog Bike Trutnov02:21:54.400:52:33
31818Z336Eva Stoklasová1975AKD02:22:21.200:52:59
31919Z329Petra Sochorová1988VŠSK UHK02:22:42.600:53:21
320127M30319Radim Skála1976Sokol Veltěž02:23:01.500:53:40
32153M20279Jan Petera1984Dvůr Králové nad Labem02:23:1000:53:48
32214M18305Marek Rus1995Apache Loko Trutnov02:23:35.400:54:14
32372M4038Tomáš Adam1971CK VEPŘÍKOV02:23:36.900:54:15
324128M30170Jarda Kaufman1975GIANT Pitrs bikes02:23:40.500:54:19
325129M30202Zdeněk Kubík1976Dvůr Králové02:23:42.300:54:21
326130M30454Martin Krupička1982Ruchadlo Team02:23:47.900:54:26
32773M40237Jaromír Medek1963Hradec Králové02:24:0900:54:47
32874M40523Pavel Blažek1971CZECH EIRETEAM02:24:11.400:54:50
329131M3048František Bartoš1977Trutnov 302:24:21.800:55:00
33030M50486Milan Budáček1961kola kolda02:24:22.700:55:01
33175M40265Karel Oktábec1966Kosmonosy02:24:31.600:55:10
33276M40142Michal Hrubý1967Veba bike team02:24:39.600:55:18
33377M40475Petr Tyrala1971Pivníci Frýdlant02:24:41.300:55:20
334132M30182Vojtěch Kopal1977AKD02:24:42.400:55:21
33578M40304Richard Rus1967Radvanice v Čech.02:24:55.500:55:34
33631M50161Jiří Jirásek1961Červený Kostelec02:25:03.100:55:41
33754M20526Leoš Vigner1988Mnichovo Hradiště02:25:3100:56:09
33832M50395Antonín Vrátil1957Náchod02:25:33.200:56:11
339133M30269Michal Pancner1980Broumov02:25:35.200:56:13
34079M40345Jiří Syrovátka1969Hořice02:25:3900:56:17
34155M2082Lukáš Čeřovský1985Žernov02:25:40.400:56:19
34233M50204Miloš Kudrnáč1960Continental sport club02:25:40.500:56:19
343134M30477Marek Hauer1973Pivníci Frýdlant02:25:44.900:56:23
34456M20427Miroslav Kulda1983Krakonosovi Jezdci TJ Loko Trutnov02:25:45.800:56:24
345135M30234Jan Matoušek1975DLNK dream team02:25:45.900:56:24
34620Z322Ladislava Skořepová1978Rockmachine-Cyklomax02:25:46.600:56:25
3474Z40104Monika Fulkova1965ZPA Smart Energy02:25:52.500:56:31
34880M40367Michal Tauchman1966Černilov02:26:01.900:56:40
34957M20298Jan Rak1987ametek hoby team02:26:06.300:56:45
3503Z18314Pavlína Sehnalová1994Kladno02:26:06.300:56:45
35158M20394Patrik Vrátil1992FAMOS bike team02:26:30.900:57:09
35221Z368Simona Tesařová1983TJ Ski Rudník02:26:40.600:57:19
353136M3043Jiří Bajer1980BAKAKO Nová Paka02:26:48.900:57:27
35459M20433Tomáš Rutkay1986Jívka02:27:37.800:58:16
35560M20324Lukáš Slanina1985Nová Ves nad Popelkou02:28:08.300:58:47
356137M30227Petr Man1975Hradec Králové02:28:19.600:58:58
357138M30224Jiří Málek1977Cykloprofi02:28:19.600:58:58
358139M30350Sebastian Šimon1979Praha 6 Řepy02:28:19.800:58:58
35934M50248Eda Mlynář1960Krakonošovy větry02:28:34.700:59:13
36081M40208Petr Kunc1967AxitDoldy02:28:43.400:59:22
361140M30272Michal Pašek1973Continental sport club02:28:56.300:59:35
36282M40175Tomáš Knytl1964Náchod02:29:06.300:59:45
363141M30488Michal Jurásek1978Meziměstí u Broumova 302:29:24.701:00:03
36422Z273Gabriela Pašková1979Continental sport club02:29:34.601:00:13
365142M30101František Folc1974Trutnov02:29:38.501:00:17
36661M20436Filip Plný1987GIANT Pitrs bikes02:29:38.901:00:17
367143M30453Jiří Moravec1980Kolisti.cz02:30:00.201:00:38
36823Z393Kateřina Votřelová1979VF MTB Chrudim02:30:00.601:00:39
36924Z207Šárka Kulhavá1993Dlouhoňovice02:30:05.401:00:44
370144M30480Marek Schwarz1973Pivníci Frýdlant02:30:0701:00:45
371145M30274Michal Patka1977KAH sport Vrchlabí02:30:33.401:01:12
372139481Slavomír Tzrala1973Pivníci - Frýdlant02:30:41.101:01:19
373146M30362Jan Štěpán1978Nové Město nad Metují02:30:4901:01:27
374147M3050Michal Bečička1974Česká Skalice02:31:35.301:02:14
37583M40335Roman Stoklasa1971AKD02:31:35.701:02:14
37635M50149Jaroslav Chutný1961Hradec Králové02:31:46.301:02:25
37784M40216Roman Luksch1964Černí koně02:31:54.801:02:33
378148M30147František Charvát1975SHK Klokan Bike Team02:32:04.901:02:43
3795Z40464Gabriela Gracíková1968Libčany02:32:18.401:02:57
380149M30316Martin Schejbal1982Kocbeře02:32:41.801:03:20
38136M50283Vladimír Pinkava1955Týnec nad Sázavou02:32:45.901:03:24
382150M30434Dušan Novotný1976Brut Team Jaroměř02:33:00.201:03:38
383151M30539Roman Kozák1974Ghetto02:33:01.801:03:40
38485M4070Václav Cejnar1971Broumov02:33:10.601:03:49
38562M20255Michal Němec1986CK VEPŘÍKOV02:33:10.801:03:49
386152M3075Milan Čech1976Mostek02:33:16.801:03:55
387153M30221Petr Macháček1979Jaroměř02:33:42.601:04:21
38886M40300Kamil Regner1972CZECH EIRETEAM02:33:42.601:04:21
389154M30476Jiří Havel1974Pivníci Frýdlant02:33:5201:04:30
39063M20401Pavel Žůrek1990Zdounky02:34:16.201:04:54
391155M30134Jakub Horák1982ZPA Smart Energy02:34:24.301:05:03
3924M60380Jaromír Vaníček1952BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka02:35:1201:05:50
39387M40426Martin Šváb1971Malé Svatoňovice02:35:30.401:06:09
39464M20302Ondřej Rosenkranz1992LItvínov, Hamr02:35:31.301:06:10
39588M40334Petr Stierand1971border guards02:36:10.201:06:48
3965M60236Miroslav Mázl1947Vrchlabí02:36:35.401:07:14
397156M30187Lukáš Kotlář1980Jičín02:36:57.401:07:36
39865M20128Jan Hofman1984Úpice02:37:20.801:07:59
39989M40540Ladislav Kubák1972Velké Svatoňovice02:37:22.201:08:00
400157M30315Josef Schejbal1982Vernéřovice02:37:52.301:08:31
40190M40479Václav Vomáčko st.1971Maraton centrum Jičín02:37:55.301:08:34
40291M40264Karel Novotný1969Dlouhá Loučka02:38:51.901:09:30
40366M20533Vojtěch Bartoň1988Veslaři Bohemians02:38:52.101:09:30
404158M30414Štěpán Valenta1979Litomyšl02:38:58.201:09:36
40567M2073Marek Císař1992Praha 502:39:03.801:09:42
40668M20281Lukáš Petr1987TE Connectivity02:39:41.901:10:20
40792M40199Luděk Křivda1969Stárkov02:39:50.701:10:29
40825Z449Jaroslava Vágnerová1980JK Redmill02:40:38.901:11:17
40993M40120Jan Březina1970JK Redmill02:40:39.701:11:18
41037M50353Pavel Šmíd1960VŠSK Univerzita Hradec králové02:40:54.201:11:32
411159M30165Jan Kábrt1975DLNK dream team02:40:56.501:11:35
41294M40263Zdeněk Novotný1967Sklopísek Střeleč02:41:08.301:11:47
413160M30429Tomáš Prosa1974Červený Kostelec02:41:46.201:12:24
4144Z18155Kristýna Janušová1995EKG team02:41:54.501:12:33
415161M30432Michal Volf1981TJ Dvůr Králové02:42:01.201:12:39
41695M40268Jan Pakoš1963Heřmanův Městec02:42:05.601:12:44
417162M30228František Mandát1980Siemens02:42:19.401:12:58
418163M30513Jan Harant1974Česká Skalice02:42:3001:13:08
419164M30117Štefan Havalec1980ametek hoby team02:42:49.501:13:28
4206Z40389Lenka Vlčková1966Ametek factory racing02:42:57.601:13:36
421165M30310Vladimír Řehořek1977VF MTB Chrudim02:43:0101:13:39
422166M30148Maciej Chmielewski1976Szczawno Zdrój02:43:15.701:13:54
42326Z88Anna Dostálová1991REVITBUILD s.r.o.02:43:27.401:14:06
4247Z40318Ilona Silná1968Trutnov02:43:27.401:14:06
42538M50166Jaroslav Kábrt1958EKG team02:43:3401:14:12
42615M18287Tomáš Posdiena1994Velké Svatoňovice02:43:34.101:14:12
427167M30365Pavel Švihálek1981ZPA Smart Energy02:43:47.601:14:26
4288Z40106Jana Gorganová1970Jetřichov02:43:54.201:14:32
429168M30351Roman Šinkovský1976Holice02:44:10.801:14:49
4309Z40371Barbora Trojanová1972TE Connectivity02:45:00.801:15:39
43139M50419Miloš Holman1959Úpice02:45:19.301:15:58
43240M5098Miroslav Filip1956BAKAKO Nová Paka02:45:32.201:16:10
43396M4040Tomáš Alt1969Kostelec nad Orlicí02:45:35.301:16:14
43427Z342Anna Svobodová1988Červené Pečky02:45:58.601:16:37
43597M40377Bohumír Urbanek1971Vernéřovice02:46:05.801:16:44
43698M40313Miroslav Sedláček1971Jívka02:46:06.801:16:45
43728Z455Barbora Kábrtová1991DLNK TEAM - THE BEST OF02:46:08.401:16:47
438169M30425Marek David1976Rtyně02:46:08.501:16:47
43999M40222Petr Macháček1971Černilov02:46:12.601:16:51
44010Z40116Hana Havalcová1962ametek hoby team02:46:49.701:17:28
441100M40108Lotar Grundmann1963TE Connectivity02:47:10.401:17:49
44211Z40343Marcela Svobodová1968Praha 502:47:32.601:18:11
44329Z437Kateřina Plná1988GIANT Pitrs bikes02:48:22.101:19:00
444101M40496jan GÖTZ19692B-Moto02:48:22.501:19:01
445170M30171Jan Kavan1976DLNK dream team02:48:23.301:19:02
446171M30132Roman Holata1975DLNK TEAM - THE BEST OF02:48:23.301:19:02
447172M30135Pavel Horák1978Trutnov02:48:3301:19:11
448102M40213Miroslav Lokvenc1966Hajnice02:48:3301:19:11
449103M4081Jiří Čeřovský1972EKG team02:49:07.901:19:46
45030Z178Bronislava Kohoutová1976Siemens02:49:55.401:20:34
45131Z246Petra Militká1986Hradec Králové02:50:0501:20:43
452173M30193Jan Krátký1977Trutnov02:50:05.301:20:44
45316M18115Jan Hartman1997Rtyně v Podkrkonoší02:50:13.601:20:52
45417M18241Tomáš Mičola1994Rtyně v Podkrkonoší02:50:14.101:20:52
45569M20280Jan Petr1984Jaroměř Josefov02:50:19.901:20:58
456104M4093Petr Dusil1972Praha 502:50:39.701:21:18
457105M40307Martin Rykr1971ZPA Smart Energy02:50:42.801:21:21
45832Z169Petra Kábrtová1979DLNK dream team02:50:42.901:21:21
45970M20317Jan Schejbal1985Kocbeře02:51:26.901:22:05
460106M40344Jindřich Synovec1965Tanvald02:51:29.301:22:08
461107M40201Jiří Kubeš1963Happy bike team02:51:3501:22:13
46233Z250Jana Morávková1980RENOVA RACE TEAM02:53:54.501:24:33
46341M50511František Machala1959Cyklo Team Teplice02:54:09.901:24:48
46442M50245Jiří Mikula1954Říčany u Prahy02:55:11.801:25:50
465174M3087Václav Dostálek1980Siemens02:55:24.501:26:03
466175M3096Robert Dykast1976REVITBUILD s.r.o.02:55:25.901:26:04
467108M40168Jan Kábrt1964DLNK TEAM - THE BEST OF02:55:33.901:26:12
468176M30359Adam Šťastný1973Happy bike team02:55:41.601:26:20
469177M3072Jan Cerovsky1975Dvur Kralove nad Labem02:55:42.601:26:21
47034Z46Bohunka Bartoňová1973Svoboda nad Úpou02:55:42.601:26:21
471109M40494Petr Vít1964 02:56:2901:27:07
47235Z112Kristýna Halířová1981BAKAKO Nová Paka02:56:48.101:27:26
473178M30163David Jiřička1981AKD02:57:3701:28:15
474110M40292Jiří Prouza1972Rtyně v Podkrkonoší02:57:51.101:28:29
47536Z198Lenka Křepelková1985Jaroměř II. - Josefov02:58:53.701:29:32
476179M30288Radek Pražák1973JKF Jaroměř02:58:53.701:29:32
477111M40500Libor Špičák1972Nové Město nad Metují03:02:33.801:33:12
47871M2056Rostislav Bín1985Siemens03:03:12.701:33:51
47937Z162Kristýna Jirásková1991Jičín03:03:3101:34:09
480112M40111Antonín Hakl1972Uran Bike Team Příbram o.s.03:04:20.301:34:59
48112Z40333Pavlína Stejskalová1967Uran Bike Team Příbram o.s.03:04:21.101:34:59
482180M30188Pavel Koudelka1979Jaroměř-Josefov03:05:23.101:36:01
48338Z238Michaela Medková1992Hradec Králové03:08:36.601:39:15
484181M30261Jaroslav Novotný1974Čermná03:09:07.201:39:45
48572M20259Kamil Novák1986VF MTB Chrudim03:12:31.201:43:09
48639Z271Alena Panochová1974CYKLO TJ PÍSEČNÁ03:12:32.801:43:11
48740Z206Lucie Kuhnová1975ZPA Smart Energy03:12:43.101:43:21
4886M60456Jan Mareček1952Hradec Králové03:12:44.801:43:23
48973M20438Ondřej Nebřenský1988Přelouč03:15:32.401:46:11
49043M50508Josef Kaválek1958Nové Město nad Metují03:16:59.401:47:38
49113Z40151Zora Jágrová1966JTM Hradec Králové03:19:31.801:50:10
49214Z40235Kateřina Matulíková1963Rudník u Vrchlabí03:21:01.201:51:39
493182M30370Pavel Trejtnar1973Hradec Králové03:24:16.601:54:55
49441Z172Lenka Klennerová1981Siemens03:25:47.201:56:25
49542Z435Žaneta Brossmannová1983Brut Team Jaroměř03:26:46.401:57:25
4967M6085Jiří Dibelka1950Horní Adršpach03:28:46.501:59:25
497183M30347Roman Šantroch1973Chlumec nad Cidlinou03:39:16.102:09:54
4988M60177Miloslav Kohout1948MC METUJE03:42:08.102:12:46
49974M2047Tomas Bartos1983Trutnov 303:43:37.902:14:16
5005Z1839Michaela Adamová1996CK VEPŘÍKOV03:47:02.402:17:41

autor:

zhlédnuto: 6296x

Nejnovější články z rubriky Úpice
AKTUÁLKA ÚČKO 5.9. 2011 až 11.9. 2011

Aktuální blok z vysílání TV ÚČKO pro tento týden.

 


  

V pátek 20. a v sobotu 21. října proběhly na celém území České republiky volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jak tyto volby dopadly v Úpici se dozvíte v naší reportáži.

redaktor: Jan Šrůtek
kamera: Josef Provazník
střih: Jan Šrůtek
čas: 2:00

V sobotu 14. října 2017 bylo ve slavnostní síni Městského úřadu v Úpici přivítáno několik nejmladších občánků.

redaktor: Dagmar Ducháčová
kamera: Josef Provazník
střih: Josef Provazník, Dagmar Ducháčová
čas: 2:30 

Televize JS © 2011

Video JS - Jiří Středa

Pod Městem 625, 542 32 Úpice
tel./fax: 499 781 404
mobil: 603 805 292

Televize JS

Pod Městem 625, 542 32 Úpice
tel./fax: 499 781 404
mobil: 603 805 292

PRODUKCE

mob.: 606 676 557
produkce@televize-js.cz

Jiří Středa

Seifertova 899, 542 32 Úpice
mob. 603 805 292